KONST / Oljemålningar / Oljemålning 8258088
nr 825 8088
G, Bonfils, firande musketörer, signerad, ramens innermått: 54x46
Kondition: slitage/mindre hål
Utrop:
7.000 kr
Såld:
4.000 kr
måndag 6 maj 2013
kl 18:31:07
6/5 18:26:08